اپل در فکر توقف تولید آیفون X و SE

طبق گزارش اخیری که توسط موسسه تحقیقاتی BlueFin منتشر شده است، انتظار میرود که اپل در ادامه سال ۲۰۱۸ تمرکز خود را بر روی آیفون های سه گانه ای بگذارد که قرار است در ماه سپتامبر معرفی کند. طبق اظهارات این کمپانی به نظر میرسد که اپل قصد دارد به طور کلی تولید دو محصول آیفون X و آیفون SE را متوقف کند.

چنانچه اپل قصد عملی کردن این تصمیم را داشته باشد، می تواند تا پایان سال هدف سفارش ۹۱ میلیون دستگاه خود را به پایان برساند. و در سال ۲۰۱۹، کوپرتینویی ها برنامه خود را برای فروش ۹۲ میلیون دستگاه از ۳ آیفون جدیدی که در راه است، ادامه دهند. اپل انتظار دارد که میزان فروش آنها در مقایسه با امسال بالاتر باشد، چرا که به نظر میرسد کاربران در سال ۲۰۱۸ تمایلی چندانی به ارتقای دستگاه هایشان نشان نداده اند و احتمالاً سال آینده اوضاع تغییر خواهد کرد.

پس از عرضه اولیه آیفون های سه گانه انتظار میرود که به ترتیب ۲۰، ۶۰، ۴۵ و ۴۰ میلیون دستگاه در دوره های سه ماهه‌ی سال ۲۰۱۹ تولید شود. تحلیل گران پیش بینی کرده اند که آیفون X پلاس پر فروش ترین محصول اپل در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. پس از آن انتظار میرود که آیفون اقتصادی که قرار است با صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی LCD معرفی شود، دومین گوشی پرفروش اپل باشد. با وجود آنکه خبر توقف تولید دو گوشی آیفون ۱۰ و SE به گوش میرسد هیچ اطلاعاتی در خصوص آینده گوشی های سری ۸ آیفون منتشر نشده است.

پیش از این مشخص شده بود که ال جی یکی از تأمین کنندگان آیفون های اپل خواهد بود و انتظار میرود که تولید ۲ تا ۴ میلیون پنل OLED برای یک گوشی که هنوز تأیید نشده بر عهده ال جی گذاشته شده است، البته انتظار میرود که این گوشی نسخه بزرگتر آیفون X، یعنی نسخه پلاس آن باشد. غول کره ای ۲٫۷ میلیارد دلار در زمینه تولید پنل های OLED سرمایه گذاری کرده است و با تولید این پنل ها برای اپل، رقابت خود با دیگر دیگر شرکت کره ای، یعنی سامسونگ را از سر خواهد گرفت.

بارگزاری مطالب بیشتر
بارگزاری توسط کاوه
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام اینستاگرام به طور مداوم در حال معرفی …