اینستاگرام هم فیلتر می شود

این شبکه اجتماعی محبوب همه تلاش خود را می کند تا با به روزرسانی های زود به زود خود آنچه که باب میل کاربرانش هست را در سریع ترین زمان ممکن فراهم کند، اما امروز اینستاگرام به دلیل دیگری در تیتر خبر قرار گرفته است و آن برنامه ریزی و در دستور کار قرار دادن فیلترینگ این برنامه است.

معاون اول دادستان کل کشور اعلام کرده است که در خصوص فعالیت برخی از افراد تحت عنوان سلبریتی در فضای مجازی و جمع آوری پول به بهانه کمک به افراد بی بضاعت که منجر به کلاهبرداری‌های متعددی شده است، دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کرده است. محمد مصدق ضمن اشاره به شناسایی این افراد، گفت:

در برخی استان‌ها پرونده‌هایی در حال رسیدگی است و دادستانی کل وظیفه خود می‌داند با کسانی که از احساسات پاک مردم سوء استفاده می‌کنند و اخیراً هم در تلویزیون یک موردی بوده است، برخورد کند. در همین راستا فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته و آقای خرم‌آبادی در معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور به صورت جدی پیگیر این موضوع شده و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

معاون اول دادستان کل کشور در پایان اظهارات خود به خبرگزاری فارس گفت: این گونه اقدامات باعث بی اعتمادی به نهادهای متولی امر کمک ‌رسانی به مردم شده است و ما باید با عملکرد خودمان دست این افراد را قطع و اعتماد را به جامعه بازگردانیم.

بارگزاری مطالب بیشتر
بارگزاری توسط کاوه
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 18 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام اینستاگرام به طور مداوم در حال معرفی …