تاییدیه حساب کاربری اینستاگرام (تیک آبی) ارائه شد

اینستاگرام امکان تایید حساب کاربری را با ارائه ی یک فرم در اختیار کاربران قرار داده است و از این پس شاهد افزایش امنیت در این اپلیکیشن خواهیم بود. در واقع کاربرانی که از فالورهای زیادی برخوردارند می توانند از طریق یک فرم ساده برای دریافت تاییدیه حساب کاربردی (تیک آبی) اقدام نمایند. قبلا دریافت این تاییدیه دردسرهای زیادی داشت و باید از اینستاگرام آن را درخواست می کردید و در صورت تایید شدن درخواست شما، این تاییدیه در اختیارتان قرار می گرفت.

برای دسترسی به این قابلیت جدید کافیست وارد Options شوید و بر روی گزینه ی request verification کلیک نمایید. در فرم ارائه شده باید اطلاعاتی نظیر نام کاربری، نام کامل و اطلاعات شناسایی خود را وارد نمایید. پس از ارائه ی اطلاعاتتان، در مدت زمان کوتاهی درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و دریافت تاییدیه یا لغو درخواست شما ارائه خواهد شد.

تاییدیه حساب کاربری اینستاگرام (تیک آبی) ارائه شد

علاوه بر این قابلیت، فیسبوک تلاش دارد تا امنیت اینستاگرام را برای کاربران افزایش دهد. در حال حاضر سرویس هایی احراز هویت شخص ثالثی چون Google Authenticator و Duo Mobile با اینستاگرام سازگار هستند و امنیت لازم را ارائه می کنند.

لازم به ذکر است که قابلیت جدید دیگری نیز در اینستاگرام ارائه شده که با عنوان About This Account برای وارد کردن اطلاعات بیشتر مانند محل زندگی، تاریخ فعال سازی اینستاگرام، تغییر نام ها، تبلیغات منتشر شده از یک حساب و به طور کلی هرگونه اطلاعات بیشتر برای کاربران پر طرفدار در اختیار کاربران قرار گرفته است. بر اساس گفته های فیسبوک این قابلیت About This Account به درخواست زیاد کاربران ارائه شده است. این قابلیت به زودی در اختیار تمامی کاربران پرطرفدار قرار خواهد گرفت و در صورت رضایت کاربران، برای همه ارائه خواهد شد.

تاییدیه حساب کاربری اینستاگرام (تیک آبی) ارائه شد

این قابلیت های جدید در زمینه شناسایی افراد کمک زیادی می کنند و حساب های کاربری تقلبی را کاهش خواهند داد. برنامه ی فیسبوک نیز افزایش امنیت و بهبود عملکرد اینستاگرام است. به زودی شاهد اقدامات و قابلیت های بیشتری برای بهبود اینستاگرام در زمینه امنیت خواهیم بود و به زودی تمامی کاربران تقلبی باید از اینستاگرام خداحافظی کنند.

بارگزاری مطالب بیشتر
بارگزاری توسط کاوه
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 17 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام اینستاگرام به طور مداوم در حال معرفی …