خداحافظی با یاهو مسنجر برای همیشه

یاهو اعلام کرد که سرویس محبوب و خاطره انگیز مسنجرش را در تاریخ ۱۷ جولای (۲۶ تیرماه) متوقف می کند. اگرچه که کاربران می توانند تا این تاریخ از سرویس یاهو مسنجر استفاده کنند، اما پس از ۲۶ تیر ۹۷ این مسنجر برای همیشه از کار خواهد افتاد.

دلیل تصمیم یاهو برای بستن سرویس مسنجر کمی دو پهلو به نظر میرسد، اما با این حال این کمپانی در بیانیه ای کوتاه تا حدودی انگیزه های خود برای بستن این سرویس ارتباطی را توضیح داده است.

ما میدانیم که طرفداران وفادار زیادی داریم که از یاهو مسنجر به عنوان یکی از برنامه های اولیه چت استفاده می کردند. به دلیل اینکه چشم اندازه ارتباطات به تغییرات خود ادامه میدهد، ما تمرکز خود را بر روی ایجاد و معرفی چیزهای جدید قرار میدهیم، ابزارهای ارتباطی جدید و هیجان انگیزی که بهتر نیاز کاربران را برطرف کنند.

اما اگر شما از آن دست افرادی هستید که هنوز هم به سرویس یاهو مسنجر وفادار مانده اید، وقت آن رسیده که جایگزینی برای آن پیدا کنید، به همین منظور یاهو پیام رسان جدید خود Yahoo Squirrel را پیشنهاد داده است که تنها از طریق دعوت اعضا می توانید در آن عضو شوید.

خبر خوب اینست که شما می توانید تاریخچه چت های خود را از طریق کامپیوتر یا گوشی در شش ماه آینده دانلود کنید. آیدی یاهوی شما هم همچنان فعال است و می توانید در سرویس های دیگر یاهو مانند ایمیل از آن استفاده کنید.

با این حال ممکن است شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر، سال ها از سرویس یاهو مسنجر فاصله گرفته باشید و دیگر از آن استفاده نکنید، اما مسلماً شنیدن خبر تعطیلی همیشگی این برنامه که بخش بزرگی از خاطرات اولیه عصر اینترنت را برای ما شکل داده، بسیار ناراحت کننده است. این سرویس از تاریخ ۹ مارچ ۱۹۹۸ شروع به فعالیت کرد و حالا پس از ۲۰ سال و ۴ ماه و ۸ روز در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۱۸ برای همیشه از دنیای اینترنت خداحافظی می کند.

  • Squirrel

    پیام رسان جدید یاهو برای ارتباطات گروهی

    پیام رسان جدید یاهو برای ارتباطات گروهی در این روزها شاهد فوران اپلیکیشن های پیام رسان هست…
بارگزاری مطالب بیشتر
بارگزاری توسط کاوه
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام اینستاگرام به طور مداوم در حال معرفی …