زیرساخت تحریم‌های جدید  توسط گوگل را تکذیب کرد

پس از مشکلاتی که در چند روز اخیر تعدادی از کاربران ایرانی در دسترسی به سرویس های گوگل داشتند، اخباری مبنی بر تحریم های جدید گوگل علیه زیرساخت های ارتباطی ایران مطرح شد. حالا شرکت ارتباطات زیرساخت نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است و با تکذیب خبر تحریم جدید، اعلام کرده که اختلالات پیش آمده را بررسی خواهند کرد.

در پی قطع ارتباط تعدادی از سایت های ایرانی با دامنه ir که از API گوگل مپز استفاده می کردند، طی دو روز گذشته برخی اخبار از شروع تحریم های جدید گوگل علیه ایران در فضای مجازی منتشر شد. در پی این محدودیت دسترسی، کاربران در مراجعه به این سایت ها، با پیغام خطا مواجه می شوند.

از همین رو احتمال میرفت که اعمال تحریم های جدید علیه زیرساخت های ارتباطی ایران در حال انجام است که یکی از آنها می تواند تحریم گوگل علیه ایران باشد.

مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت، حسنعلی عیسی زاده در گفت و گو با خبرگزاری مهر این اخبار را تکذیب کرد و گفت که تا امروز هیچ گزارشی مبنی بر اعمال محدودیت توسط گوگل واصل نشده است. او در ادامه افزود:

اگر کاربرانی که از API گوگل استفاده می کنند دچار محدویت یا اختلال شده اند می توانند از طریق ایمیل شرکت ارتباطات زیرساخت به نشانی help@tic.ir  موضوع را اعلام کنند تا همکاران ما آن را رسیدگی و اقدام مقتضی به عمل آورند.

بارگزاری مطالب بیشتر
بارگزاری توسط کاوه
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام اینستاگرام به طور مداوم در حال معرفی …