نسخه جدید اپرا از فایرفاکس کوانتوم سریعتر است

مرورگر اپرا یکی از مرورگرهای محبوب اینترنت بوده که تاکنون توانسته با عملکرد سریع خود طرفداران بسیاری را جلب کند. در این میان به تازگی شاهد انتشار نسخه جدید این مرورگر بودیم که باتوجه به گزارش ها بسیار سریع است. نسخه ی ۵۱ مرورگر اپرا بعد از اینکه دوره تست بتا به پایان رسید از حالت آزمایشی خارج شده است و به طور رسمی برای تمامی کاربران منتشره شده است.

این نسخه از مرورگر اپرا قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد که یکی از این ویژگی های منحصر به فرد این است که چون این مرورگر براساس کرومیوم ۶۴ برنامه نویسی شده است ۳۸ درصد از مرورگر فایرفاکس کوانتوم سریع تر می باشد علاوه بر این تغییراتی را در اسکرول کردن صفحات اینترنتی و همچنین بوکمارک ها به وجود آورده است.

همانطور که گفته شد نسخه ی جدید مرورگر اپرا ۳۸ درصد نسبت به مرورگر رقیب خود یعنی فایرفاکس کوانتوم دارای سرعت بیشتری است و این گفته براساس آزمایشی می باشد که بر روی لپ تاپ اچ پی اسپکتر که دارای ویندوز ۱۰ می باشد صورت گرفته است .

یکی دیگر از قابلیت های نسخه ی جدید مرورگر اپرا نسبت به فایرفاکس کوانتوم، کلیک بر روی تب ها برای برگشتن به بالای صفحه ی اینترنتی می باشد. به گونه ای که اگر مجددا بر روی هر تب باز شده از مرورگر کلیک کنید دوباره از بالای همان صفحه به همان مسیر اولی که در آن بودید انتقال داده می شوید.

همانطور که گفتید این مرورگر در بخش بوک مارک ها نیز کاربران خود را غافلگیر کرده است به گونه ای که در این بخش از گزینه های import و export استفاده کرده است تا کاربران بتوانند مدیریت بهتری بر روی بوک مارک های خود داشته باشند. اگر شما نیز در دنیای اینترنت جستجو بسیاری دارید، با نسخه جدید اپرا می توانید در مقایسه با سایر مرورگرها سریعتر سایتها را بارگذاری کنید.

بارگزاری مطالب بیشتر
بارگزاری توسط کاوه
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام

تعیین محدوده جغرافیایی برای نمایش پست های اینستاگرام اینستاگرام به طور مداوم در حال معرفی …